Dizza Home
Anasayfa / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yeni üretim tesisiyle faaliyete devam eden DİZZAHOME, kuruluşundan bu yana büyümeye odaklanmış, hızla gelişen ve marka yatırımlarına hız kesmeden devam eden yenilikçi bir markadır. Mobilya üretiminde yıllara dayanan tecrübesi ile DİZZAHOME markalaşmayı ve dünya çapında yaygınlaşmayı kendilerine ilke olarak benimsemiştir.

Güçlü iş ortakları ve işinde profesyonelleşmiş çalışanlarıyla dünyanın birçok seçkin noktasında yaygınlaşmaya hedefleyen DİZZAHOME; bugün yurtiçi ve yurtdışında yer alan 100’ün üzerindeki satış noktası ile mobilya sektörünün en önemli oyuncuları arasına girmeye hazırlanıyor.

Evlenenlerin, evini yenileyenlerin ya da ihtiyacı olanların istek ve taleplerini en iyi şekilde anlayıp onlara istedikleri yaşam alanlarını yaratmalarında destek olmaya çalışan DİZZAHOME, oturma odaları ve salonlarınıza; ergonomik ve modern ürün yelpazesiyle, insanların mobilya ihtiyaçlarını karşılamaktan öte, tasarımlarıyla tarz ve uyumu da yaşam alanlarına taşımayı vaat etmektedir.

Malzemesinden kumaşına, renginden tasarımına, DİZZAHOME ürünleri insanlara yaşam alanlarında dilediği kombinasyona sahip olma özgürlüğü veriyor. Yılların verdiği birikim ve uzmanlığı ustalıkla yansıttığı tasarımları, çeşitli kumaş ve renk seçenekleriyle müşterilerin beğenisine sunuluyor. DİZZAHOME, bugüne kadar yapmış olduğu yeniliklerle, öncü çalışmalarla, sektörün birlik ve beraberliği adına attığı adımlarla, özellikle tasarıma ve tasarımcıya verdiği değerle dikkat çekiyor.