Dizza Home
Anasayfa / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Mobilya üretiminde 1970 yıllara dayanan tecrübesiyle DİZZAHOME, markalaşmayı ve dünya çapında yaygınlaşmayı ilke edinmiştir. Yeni üretim tesisiyle faaliyetlerine devam eden DİZZAHOME, kuruluşundan bu yana büyümeye odaklanmış, hızla gelişen ve marka yatırımlarına ara vermeden devam eden yenilikçi bir markadır.

Güçlü iş ortakları ve uzmanlaşmış çalışan kadrosuyla, DİZZAHOME dünya çapında birçok seçkin noktada varlık göstermeyi hedeflemekte; bugün yurtiçi ve yurtdışında 100'den fazla satış noktasıyla mobilya sektörünün önde gelen firmalar arasına girmeye hazırlanmaktadır.

Evlenenlerin, evlerini yenileyenlerin veya ihtiyacı olanların istek ve taleplerini en iyi şekilde anlamak ve istedikleri yaşam alanlarını yaratmalarına destek olmak için çaba gösteren DİZZAHOME, oturma odaları ve salonlarınıza ergonomik ve modern ürün yelpazesi sunmaktadır. DİZZAHOME, sadece insanların mobilya ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp, aynı zamanda tasarımlarıyla tarz ve uyumu yaşam alanlarına taşımayı vaat etmektedir.

Malzemeden kumaşa, renginden tasarımına, DİZZAHOME ürünleri insanlara yaşam alanlarında istedikleri kombinasyona sahip olma özgürlüğü sunmaktadır. Yılların birikimi ve uzmanlığıyla şekillenen tasarımları, çeşitli kumaş ve renk seçenekleriyle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. DİZZAHOME, bugüne kadar gerçekleştirdiği yeniliklerle, öncü çalışmalarıyla, sektörde birlik ve beraberlik adına attığı adımlarla öne çıkmakta ve özellikle tasarıma ve tasarımcılara verdiği önemle dikkat çekmektedir.


MİSYONUMUZ

DİZZAHOME, mobilya sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmeyi ve müşterilerine benzersiz yaşam alanları sunmayı vizyon edinmektedir. Yaratıcı tasarımları, kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkmayı hedeflemektedir.

VİZİYONUMUZ

DİZZAHOME, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamayı ve onlara istedikleri yaşam alanlarını yaratmalarında destek olmayı misyon edinmektedir. Kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak, yenilikçi yaklaşımlarla sektörde öncü olmak ve tasarımı ön planda tutarak müşterilere tarz ve uyumu yaşam alanlarına taşımak temel hedefleridir.